The Tall Ships Races 2023 oppdatering 23.05 Langesund som gjestehavn

Løypemelding 23.05

 

 

Løypemelding 18.01.23

Vårt bidrag til Langesund som gjestehavn

Sjømannsforeningen skal samarbeide med Langesund Mandsangforening om meny og servering i teltet. Vi tror at Mandsangen vil kunne mobilisere like mange frivillige som oss. Vi skal samarbeide om aktivitetene i teltet for å få laget Langesunds største restaurant på Torget til sommeren. 

Vi vedlegger noen sider fra den offisielle brosjyren til Tall Ships Races hvor Langesund er omtalt som offisiell gjestehavn. I tillegg ligger flere sider ute, se linker under.

Nå trenger vi å mobilisere våre medlemmer til de ulike gjøremål. Vi er klar over at det kan komme ting i veien og at man må trekke seg fra listen. Det tar vi høyde for ved å sette opp en reserveliste. 

Noen medlemmer er allerede på listen, men vi trenger flere. 

Påmelding til arrangementet er til Knut Bjerke, mobil/sms: 922 89 694 eller på e-mail: knut-bjerke@hotmail.com

Bilder fra informasjons brosjyren. trykk på bilde for full versjon